психологічний тренінг

Психоемоційний стан, згуртування та емоційний інтелект мають важливе значення у педагогічній діяльності. Саме такі питання було обговорено на психологічному тренінгу, який провела для наших педагогів практичний психолог Катерина Іванівна Білявська . Тренінг пройшов у дружній та творчій атмосфері, з активним бажанням працювати далі. Після закінчення заняття кожен його учасник отримав в подарунок електронну книгу Д. Гоулмана - "Емоційний інтелект".  

Алгоритм роботи з протидії домашнього насильства та булінгу в освітньому середовищі

Алгоритм роботи з протидії домашнього насильства та булінгу в освітньому середовищі 1. Проведення діагностики визначення рівня самооцінки (методики Дембо-Рубінштейна) Проведення бесід на теми: -.Що таке булінг та як захистити себе при його вчиненні» -«Формування адекватної самооцінки та розвиток своїх умінь та здібностей»

Психологічна служба

Метою  роботи практичного психолога є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.