Засідання Педагогічної ради

     21 січня 2021 року в ліцеї відбулося чергове засідання Педагогічної ради, на якій було розглянуто питання:

  • Аналіз результативності навчально-виховної роботи за І семестр 2020-2021 навчального року;
  • Про стан проведення дистанційного навчання;
  • Про стан проведення уроків виробничого навчання і організації виробничої практики.

   

 

    Відкрив засідання директор ліцею Дорох В.М., який підсумував результати діяльності колективу за І семестр 2020-2021 навчального року, окреслив фінансову ситуацію та плани й завдання на ІІ семестр. Також Віктор Миколайович наголосив на основних подіях та заходах, які відбулися за аналізований період, акцентував увагу присутніх на тому, що семестр видався непростим як для учнів, та так і для педагогів, адже перед колективом постало ряд нових викликів та завдань.

     Порядком денним Педагогічної ради було охоплено ряд питань, пов’язаних із контролем за ходом і якістю проведення дистанційного навчання. Зокрема, методист ліцею Ніщун В.А. представив на розгляд Педагогічної ради доповідь «Дистанційне навчання в умовах карантину», у якій висвітлив дані моніторингу щодо дистанційної роботи викладачів в умовах карантину, звернув увагу на методичні рекомендації щодо організації навчальних занять в дистанційному режимі. Також досвідом проведення занять в дистанційному режимі поділилися викладачі Кузьменко О.С. і Бойко Т.А.

     Про стан проведення уроків виробничого навчання і організації виробничої практики доповів заступник директора з НВР Михайлюк І.П., який зокрема відзначив, що забезпечити якісну професійну підготовку майбутнього кваліфікованого робітника можуть такі складові, як сучасна матеріально-технічна база для закріплення одержаних первинних навичок та професійних умінь, оволодіння сучасною технікою, механізмами, інструментами, технологією, здобуття необхідних практичних навичок самостійного та якісного виконання робіт та виробнича практика на підприємствах для вдосконалення набутих знань і практичних навичок для досягнення встановленого рівня кваліфікації з відповідних професій, а також забезпечення соціальної, психологічної й професійної адаптації в трудових колективах.

     Підсумовуючи засідання, директор ліцею закликав всіх забезпечувати високу якість надання освітніх послуг, дотримуватися виконавської дисципліни.

Related Articles