терпимість

    16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили  у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.      Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими. А пропагування терпимості має особливу важливість в сьогоднішню епоху стрімкого посилення глобалізації, мобільності та взаємозалежності. Згідно плану виховної роботи, практичний психолог  Катерина Білявська провела інформаційну годину з учнями ліцею на тему: «Толерантність посеред нас». Зокрема, було розкрито питання: що таке толерантність? Як сприймати людей такими, які вони є? Як будувати дружні стосунки у колективі. Психолог  зазначила, що толерантність є важливою складовою розбудови нашої держави, і саме наші учні є майбутнім української нації. Також   проведено психологічний тренінг на тему: «Творімо добро разом», на якому учні навчалися контролювати свої емоції та дотримуватись правил толерантності.

толерантність

     16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили  у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.       Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими. А пропагування терпимості має особливу важливість в сьогоднішню епоху стрімкого посилення глобалізації, мобільності та взаємозалежності. Згідно плану виховної роботи, практичний психолог  Катерина Білявська провела інформаційну годину з учнями ліцею на тему: «Толерантність посеред нас». Зокрема, було розкрито питання: що таке толерантність? Як сприймати людей такими, які вони є? Як будувати дружні стосунки у колективі?     Психолог  зазначила, що толерантність є важливою складовою розбудови нашої держави, і саме наші учні є майбутнім української нації. Також   проведено психологічний тренінг на тему: «Творімо добро разом», на якому учні навчалися контролювати свої емоції та дотримуватись правил толерантності.

5 Important Mobile-friendly Features Every Website Should Have

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat

Tips for Promoting Your Business and Creating Your Brand

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Текст на новину

Свято яке відблось у нашому ліцеї.

Дочірні категорії

З 14 по 27 вересня учні ліцею будуть навчатись дистанційно!!!

Адреси блогів педагогів:

 Блог викладача математики Бойко Тетяни Анатоліївни   http://blogmath3.blogspot.com/?m=1

Блог викладача екології і Захисту України Ліхван Алли Віталіївни http://ecology111.blogspot.com/?m=1