Розклад заннять

Розклад занять на ІІ семестр 2020-2021 навчального року

І курс 

ГРУПА № 12

ГРУПА № 15

ДНІ

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

1

Фіз. культура

Курдибаха І..Т.

 

2

Основи галузевої економіки

Курдибаха А.А.

 

2

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

3

Укр. мова

  Довганюк Н.А.

 

3

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

4

Укр. література

  Баліцька Г. І.

 

4

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

5

Фіз. культура

Коза А.О.

 

5

Зарубіжна літ.

Баліцька Г. І.

 

6

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

6

Устаткування

Кузьменко О.С.

 

7

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

7

Укр. мова (ф)

  Довганюк Н.А.

 

8

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

8

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

ВІВТОРОК

1

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

1

Фіз. культура

Курдибаха І..Т.

 

2

Тех. кам’яних  робіт

Дорох Л. А.

 

2

Математика

Бойко  Т.А.

 

3

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

3

Охорона праці

Дорох Л. А.

 

4

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

4

 Укр. література

  Баліцька Г. І.

 

5

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

5

Зарубіжна літ.

Баліцька Г. І.

 

6

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

6

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

7

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

7

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

8

Виробниче навч.

Камінський В.М.

 

8

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

СЕРЕДА

1

Математика

Бойко  Т.А.

 

1

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

2

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

2

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

3

Тех. кам’яних  робіт

Дорох Л. А.

 

3

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

4

Тех. кам’яних  робіт

Дорох Л. А.

 

4

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

5

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

5

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

6

Буд. креслення

Дорох Л. А.

 

6

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

7

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

8

Укр. мова (ф)

  Довганюк Н.А.

 

8

Виробниче навч.

Волох Н.О.

 

ЧЕТВЕР

1

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

1

Фіз. культура

Курдибаха І..Т.

 

2

Тех. кам’яних  робіт

Дорох Л. А.

 

2

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

3

Тех. кам’яних  робіт

Дорох Л. А.

 

3

Устаткування

Кузьменко О.С.

 

4

 Укр. література

  Баліцька Г. І.

 

4

Математика

Бойко  Т.А.

 

5

Математика

Бойко  Т.А.

 

5

 Укр. мова

  Довганюк Н.А.

 

6

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

6

 Укр. література

  Баліцька Г. І.

 

7

Буд. креслення

Дорох Л. А.

 

7

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

8

Зарубіжна літ.

  Баліцька Г. І.

 

8

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

Електротехніка

Васильченко Л.А.

 

1

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

2

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

2

Устаткування

Кузьменко О.С.

 

3

Укр. мова

  Довганюк Н.А.

 

3

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

4

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

4

 Укр. мова

  Довганюк Н.А.

 

5

Буд. креслення

Дорох Л. А.

 

5

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

6

Матеріалознавство

Дорох Л. А.

 

6

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

7

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

8

Інформ. технології

Ковтун В. Т.

 

8

     

 

ГРУПА № 17

ГРУПА № 18

ДНІ

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

1

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

2

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

2

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

3

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

3

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

4

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

4

Математика

Бойко  Т.А.

 

5

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

5

Укр. мова

Довганюк Н.А.

 

6

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

6

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

7

     

7

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

8

     

8

Укр. література

Баліцька Г. І.

 

ВІВТОРОК

1

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

1

Укр. література

Баліцька Г. І.

 

2

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

2

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

3

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

3

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

4

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

4

Математика

Бойко  Т.А.

 

5

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

5

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

6

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

6

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

7

     

7

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

8

     

8

Укр. мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

СЕРЕДА

1

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

1

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

2

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

2

Укр. мова

Довганюк Н.А.

 

3

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

3

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

4

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

4

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

5

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

5

Математика

Бойко  Т.А.

 

6

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

6

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

7

     

7

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

8

     

8

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

ЧЕТВЕР

1

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

1

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

2

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

2

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

3

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

3

Виробниче навч.

Рибак В.В.

 

4

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

4

Виробниче навч.

Рибак В.В.

 

5

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

5

Виробниче навч..

Рибак В.В.

 

6

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

6

Виробниче навч.

Рибак В.В.

 

7

     

7

Виробниче навч.

Рибак В.В.

 

8

     

8

Виробниче навч.

Рибак В.В.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

1

ТО вантажних авто

Дячук О.В.

 

2

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

2

Природничі науки

Васильченко Л.А./

Ліхван А.В.

 

3

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

3

Гром.освіта

Ліхван А.В.

 

4

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

4

Інформатика

Ковтун В. Т.

 

5

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

5

Укр. мова

Довганюк Н.А.

 

6

Виробниче навч.

Ліщинський С.П.

 

6

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

7

     

7

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

8

     

8

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

ІІ курс 

ГРУПА № 23

ДНІ

ур

Предмет

викладач

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Історія України

Мельник К.В.

 

2

Математика

Бойко  Т.А.

 

3

Зарубіжна літ.

Баліцька Г. І.

 

4

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

5

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

6

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

7

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

8

Укр. мова (ф)

Яремішина Ю.С.

 

ВІВТОРОК

1

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

2

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

3

Математика

Бойко  Т.А.

 

4

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

5

Захист України

Дорох В.М.

 

6

Зарубіжна літ.

Баліцька Г. І.

 

7

Фіз. культура

Коза А.О.

 

8

     

СЕРЕДА

1

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

2

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

3

Фіз. культура

Коза А.О.

 

4

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

5

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

6

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

7

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

8

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

ЧЕТВЕР

1

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

2

Зарубіжна літ.

Баліцька Г. І.

 

3

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

4

Історія України

Мельник К.В.

 

5

Захист України

Дорох В.М.

 

6

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

7

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

8

Фіз. культура

Коза А.О.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

2

РДОВСС

Полікевич Л.І.

 

3

Виробн.навч.

Полікевич Л.І.

 

4

Виробн.навч.

Полікевич Л.І.

 

5

Виробн.навч.

Полікевич Л.І.

 

6

Виробн.навч.

Салмін А.П.

 

7

Виробн.навч.

Салмін А.П.

 

8

Виробн.навч.

Салмін А.П.

 

 

ГРУПА № 25

ГРУПА № 28

ДНІ

ур

Предмет

ПІП

викладача

каб

ур

Предмет

ПІП

викладача

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

1

Укр. мова

Довганюк Н.А.

 

2

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

2

Захист України

Дорох В.М.

 

3

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

3

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

4

Фіз. культура

Коза А.О.

 

4

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

5

Орг.виробництва

Кузьменко О.С.

 

5

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

6

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

6

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

7

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

7

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

8

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

8

Виробн.навч.

Дудар М.П.

 

ВІВТОРОК

1

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

1

Спец.технологія

Дорох Л.А.

 

2

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

2

Захист України

Дорох В.М.

 

3

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

3

Природничі науки

Ковтун В. Т.

 

4

Фіз. культура

Коза А.О.

 

4

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

5

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

5

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

6

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

6

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

7

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

7

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

8

Виробн.навч.

Лазаренко О.Л.

 

8

Фіз. культура

Коза А.О.

 

СЕРЕДА

1

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

1

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

2

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

2

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

3

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

3

Історія України

Мельник К.В.

 

4

Укр. мова

Довганюк Н.А.

 

4

Фіз. культура

Коза А.О.

 

5

Історія України

Мельник К.В.

 

5

Матеріалознавство

Дорох Л.А.

 

6

Устаткування

Кузьменко О.С.

 

6

Природничі науки

Ковтун В. Т.

 

7

Захист України

Ліхван А.В.

 

7

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

8

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

8

Електротехніка

Васильченко Л.А.

 

ЧЕТВЕР

1

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

1

Охорона праці

Дорох Л. А.

 

2

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

2

Математика

Бойко  Т.А.

 

3

Математика

Бойко  Т.А.

 

3

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

4

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

4

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

5

Захист України

Ліхван А.В.

 

5

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

6

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

6

Тех.креслення

Дорох Л. А.

 

7

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Укр. література

Баліцька Г. І.

 

8

Укр. мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

8

Природничі науки

Ковтун В. Т.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

Математика

Бойко  Т.А.

 

1

Спец.технологія

Дорох Л.А.

 

2

Укр. література

Баліцька Г. І.

 

2

Спец.технологія

Дорох Л.А.

 

3

Тех. пригот. їжі

Кузьменко О.С.

 

3

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

4

Гігієна і санітарія

Кузьменко О.С.

 

4

Викон.зварювання

Дорох Л.А.

 

5

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

5

Природничі науки

Ковтун В. Т.

 

6

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

6

Історія України

Мельник К.В.

 

7

Природничі науки

Ліхван А.В./ Ковтун В. Т.

 

7

Укр. мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

8

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

8

Фіз. культура

Коза А.О.

 


ІІІ курс

ГРУПА № 32

ГРУПА № 34

ДНІ

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

№ ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

1

Статистика

Курдибаха А.А.

 

2

Технології

Полікевич Н.М.

 

2

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

3

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

3

Захист України

Дорох В.М. / Ліхван А.В.

 

4

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

4

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

5

Захист України

Дорох В.М.

 

5

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

6

Математика

Бойко  Т.А.

 

6

Технології

Ковтун В.Т.

 

7

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

8

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

8

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

ВІВТОРОК

1

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

1

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

2

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

2

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

3

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

3

Захист України

Дорох В.М. / Ліхван А.В.

 

4

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

4

Статистика

Курдибаха А.А.

 

5

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

5

Статистика

Курдибаха А.А.

 

6

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

6

Технології

Ковтун В.Т.

 

7

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

7

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

8

Виробн.навч.

Мацеплюк О.Я.

 

8

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

СЕРЕДА

1

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

1

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

2

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

2

Бух. облік

Курдибаха А.А.

 

3

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

3

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

4

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

4

Статистика

Курдибаха А.А.

 

5

Фіз. культура

Коза А.О.

 

5

Статистика

Курдибаха А.А.

 

6

Технології

Полікевич Н.М.

 

6

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

7

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

7

Технології

Ковтун В.Т.

 

8

Укр. мова (ф)

Яремішина Ю.С.

 

8

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

ЧЕТВЕР

1

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

1

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

2

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

2

Захист України

Дорох В.М. / Ліхван А.В.

 

3

Захист України

Дорох В.М.

 

3

Історія України

Мельник К.В.

 

4

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

4

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

5

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

5

Технології

Ковтун В.Т.

 

6

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

6

Фіз. культура

Курдибаха І.Т.

 

7

Історія України

Мельник К.В.

 

7

Іноземна мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

8

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

8

Статистика

Курдибаха А.А.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

Історія України

Мельник К.В.

 

1

Технології

Ковтун В.Т.

 

2

Математика

Бойко  Т.А.

 

2

Виробн.навч.

Дрозд О.Ф.

 

3

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

3

Виробн.навч.

Дрозд О.Ф.

 

4

Фіз. культура

Коза А.О.

 

4

Виробн.навч.

Дрозд О.Ф.

 

5

Технології

Полікевич Н.М.

 

5

Виробн.навч.

 Михайлюк В.М.

 

6

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

6

Виробн.навч.

Михайлюк В.М.

 

7

Викон. зварювання

Васильченко Л.А.

 

7

Виробн.навч.

Михайлюк В.М.

 

8

Іноземна мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

8

Укр. мова (ф)

Яремішина Ю.С.

 

 

ГРУПА № 35

ГРУПА № 38

ДНІ

ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

№ ур

Предмет

ПІБ

викладача

каб

ПОНЕДІЛОК

1

Математика

Бойко  Т.А.

 

1

Технології

Полікевич Н.М.

 

2

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

2

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

3

Підгот.торг.залів

Кузьменко О.С.

 

3

Будова авто.

Рибак В.В.

 

4

Обсл. відвідувачів

Кузьменко О.С.

 

4

Проф.етика

Рибак В.В.

 

5

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

5

Осн. безпеки руху

Рибак В.В.

 

6

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

6

Історія України

Мельник К.В.

 

7

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

7

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

8

Фіз. культура

Коза А.О.

 

8

Іноземна мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

ВІВТОРОК

1

Технології

Ковтун В.Т.

 

1

Математика

Бойко  Т.А.

 

2

Захист України

Ліхван А.В.

 

2

Історія України

Мельник К.В.

 

3

Підгот.торг.залів

Кузьменко О.С.

 

3

Осн. безпеки руху

Рибак В.В.

 

4

Обсл. відвідувачів

Кузьменко О.С.

 

4

Захист України

Дорох В.М.

 

5

Історія України

Мельник К.В.

 

5

ПДР

Рибак В.В.

 

6

Всесвітня історія

Мельник К.В.

 

6

ПДР

Рибак В.В.

 

7

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

7

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

8

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

8

Будова авто.

Рибак В.В.

 

СЕРЕДА

1

Технології

Ковтун В.Т.

 

1

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

2

Захист України

Ліхван А.В.

 

2

Технології

Полікевич Н.М.

 

3

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

3

ПДР

Рибак В.В.

 

4

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

4

ПДР

Рибак В.В.

 

5

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

5

Проф.етика

Рибак В.В.

 

6

Математика

Бойко  Т.А.

 

6

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Іноземна мова (ф)

Довганюк Н.А.

 

7

Укр. мова (ф)

Яремішина Ю.С.

 

8

Фіз. культура

Коза А.О.

 

8

Будова авто.

Рибак В.В.

 

ЧЕТВЕР

1

Технології

Ковтун В.Т.

 

1

Математика

Бойко  Т.А.

 

2

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

2

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

3

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

3

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

4

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

4

Захист України

Дорох В.М.

 

5

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

5

Основи енергоефективності

Васильченко Л.А.

 

6

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

6

Фіз. культура

Коза А.О.

 

7

Виробн.навч.

Добротвор Т.В.

 

7

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

8

Укр. мова (ф)

Яремішина Ю.С.

 

8

Історія України (ф)

Мельник К.В.

 

П’ЯТНИЦЯ

1

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

1

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

2

Історія України

Мельник К.В.

 

2

Іноземна мова

Довганюк Н.А.

 

3

Математика

Бойко  Т.А.

 

3

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

4

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

4

Технології

Полікевич Н.М.

 

5

Укр. література

Яремішина Ю.С.

 

5

Фіз. культура

Коза А.О.

 

6

Фіз. культура

Коза А.О.

 

6

Укр. мова

Яремішина Ю.С.

 

7

Природничі науки

Баліцька Г.І.

 

7

Математика (ф)

Бойко  Т.А.

 

8

Обсл. відвідувачів

Кузьменко О.С.

 

8

Основи енергоефективності

Васильченко Л.А.

 

Related Articles